my lubimy ślisko

Jeden wysoki, inny zaś niski,
każdy z nas czasem nie jest dość śliski
Gdzie jest ratunek? Na naszej stronie!
Wybierz lubrykant! I ślizgaj po łonie*!

* albo gdzie tam chcesz.

Ślizgaj dalej!


Grecki Taran

Niektórzy mówią, że brakuje Ci ogłady, że otwierasz drzwi bez pukania. Ale Ty po prostu wierzysz w swoje potrzeby. W takim przypadku WIELKI TARAN to najlepsze rozwiązanie. Każdy ma swoje Termopile, ale dla ciebie już nie będzie zbyt wąskich przesmyków do pokonania. Rozgrzej się i nacieraj z impetem, Grecki Taranie!

SamuRAJ

Jeśli brakuje ci przyjaciół, albo po prostu wolisz samotne przygody, obierz ścieżkę japońskiego, nonkonformistycznego wojownika. Idź pod prąd, skorzystaj z własnych umiejętności oraz z doskonale rozwiniętej motoryki! Żeby ukochać kogoś, najpierw należy pokochać siebie! Zrób to i stwórz raj z samym sobą. SamuRAJ.

Mr MoCCarella

Gdy masz ochotę, ale brakuje ci inicjatywy i własnych pomysłów, skorzystaj z Mr MoCCarella, czyli niewidocznego, elastycznego sposobu na znalezienie swojego miejsca. Pozbawiony smaku, wtapiający się w newralgiczne miejsca, Mr Moccarella sprawi, że wieczory będą ciągnąć się w nieskończoność, a Ty znów poczujesz MOC jak młody włoski ogier.

Der Controller

Z jednej strony cenisz ordnung, z drugiej w kluczowych momentach tracisz koncentrację? Jeśli więc potrzebujesz więcej samokontroli, to Der controller jest żelem dla ciebie! Oto wyborny pomysł żeby odzyskać gewalt, poczuć stärke i zostać panem swojego losu. Już nigdy nie usłyszysz smutnego „Warum?”.

Mr Trapper

Sztuka miłości wymaga zwinności i przygotowania. Mr Trapper to rozwiązanie dla początkujących, którzy potrzebują pomocy w odnalezieniu się w przestrzeniach rozkoszy. To propozycja dla tych, którzy nie mają specjalnych potrzeb, ale pragną uzyskać podstawową pewność siebie, nauczyć się nawigować w niełatwym świecie erosa.

HitHobbita

…to że jesteś mniejszy od innych nie oznacza, że nie możesz przeżywać przygód! Hobbici przecież słyną z zamiłowania do głębokich penetracji; ciemne i wilgotne są nie tylko ich domostwa, ale też zainteresowania. Czy to mityczna ruchliwość sprawiła, że pierwsza z książek o hobbitach nosiła podtytuł: „Tam i z powrotem”? Dowiedz się sam i wypróbuj HitHobbita!