Drodzy fani śliskiej jazdy!

Poniżej opinie kilku osób, które miały okazję testować już produkty GoSense!

Male

Bronisław z Łomży

Próbowałem zestaw GoSense, a dokładniej Tarana razem z Controllerem, odczucia niewypowiedziane!!! Wyostrzyły się zmysły, ale uwaga: z podniecenia aż się zacząłem jąkać! Moja Partnerka Was serdecznie pozdrawia.

Male

Krystyna z Gliwic

„Drogi GoSense, tu Krystyna z Gliwic. Moje życie było relatywnie smutne: brak perspektyw, kryzys małżeński, pustka po opuszczeniu przez pisklęta rodzinnego gniazda. Mało satysfakcjonująca praca nauczycielki i terapeutki. Funkcjonowanie ograniczało się do codziennej rutyny: szkoła, sklep, obiad, kilka godzin w gabinecie, sprzątanie, sen. Dzięki Waszej serii produktów zaczęłam na nowo odkrywać siebie: zaczęłam od Mr Trappera, który pomógł mi w początkowych interakcjach, następnie przeszłam na Mr MoCCarellę, obecnie nie mogę doczekać się pensji, za którą nabędę SamuRAJ’a. Gdy tylko będzie w sklepach. Dziękuję”

Male

Silvio, UK

„Leżę na łóżku w hacjendzie z 25-ma laskami grecki taran leci 10-cio l. Aż się kopci tak ślisko, zwierzęta uciekły ze strachu z jakimś jlistonoszem ?! Jakaś chyba ?? węgierka ssie mi palca u nogi ??! Jebla idzie dostać. Trzymajta się w tym GOSENSE, nie nadużywajta!!

Male

Janusz

„W internetach czytałem, że gosense bierze pełnymi garściami z innych lubrykatów. Może nie jest tak fajny i wartościowy, może nie działa tak skutecznie, no ale jest ciut tańszy. Kropla nie wystarczy, użyłem koło 1/3 tubki na jeden raz. Nawet ok.”

Male

Grażyna i Zbyszek, Wadowice

„Próbowaliśmy pełny zestaw GoSense. Pakiet zawierał elementy poprawiające wszystkie funkcje seksualne. Wpłynął pozytywnie na samokontrolę, pozwolił lepiej orientować się w wiadomych sprawach. Każdy z elementów zestawu pobudza w inny sposób. Jesteśmy zadowoleni”